Naujienos

Artėjantys IFA renginiai

Dalinamės artėjančiais IFA renginiais:

 

Kovo 31 d. – Balandžio 3 d., 2023 m.

Vokietijos apiterapijos kongresas dalyvavimu Drezdene.

Daugiau informacijos: https://apitherapie.de/veranstaltungen/apitherapy-congress-dresden-2023/

 

Balandžio 7-9 d., 2023 m.

Intensyvus bičių nuodų terapijos seminaras Rumunijoje

Dėl detalesnės informacijos rašyti: Dr. Stefan Stangaciu

 

Gegužės 1-2 d., 2023 m.

Intensyvus bičių oro terapijos ir apiterapijos seminaras Šveicarijoje (vokiečių kalba).

Daugiau informacijos: www.bienen-brunner.ch

 

Gegužės 5-7 d., 2023 m.

Intensyvūs apiterapijos kursai ir seminarai Lenkijoje.
Dėl detalesnės informacijos rašyti: aico_weglinska@o2.pl

 

Birželio 5-10 d., 2023 m.

Intensyvūs apiterapijos kursai ir seminarai – 6 intensyvios dienos visais klausimais, susijusiais su bičių produktais, įskaitant avilio terapijos prevenciniu ir terapiniu naudojimu

Daugiau informacijos: https://apitherapy.com/hands-on-practical-workshops/

 

Birželio 14-18 d., 2023 m.

Intensyvūs apiterapijos kursai ir seminarai vokiečių kalba

Daugiau informacijos: https://apitherapy.com/apitherapie-workshops/

 

Rugsėjo 4-8 d., 2023 m.

Apimondia kongresas Čilėje

Daugiau informacijos: https://apimondia2023.com/

 

2022 m. lapkričio 12 d. Kaune įvyko Tarptautinė Lietuvos apiterapeutų asociacijos (LAA) konferencija „Apiterapijos naujovės -2022“.

Konferencijoje dalyvavo apie 100 žmonių, viena dalis iš jų – esami mūsų asociacijos nariai, kiti – nauji, besidomintys apiterapijos sritimi. Konferencijos dalyvius sveikino Sveikatos apsaugos ministerijos atstovė Dr. Asta Kandratavičienė, Klaipėdos universiteto prof. Daiva Mockevičienė, Lietuvos bitininkų sąjungos prezidentas Sigitas Uselis. LAA prezidentas Povilas Rimkus supažindino su LAA veikla 2022 metais. Vėliau buvo pristatyti pranešimai apie pacientų, sergančių ūmia virusine infekcija, gydymo medaus peptidais patirtį; vaikų, sergančių trumparegyste, regos funkcijos pakitimus taikant „Visiovitalį“. Dr. Neringa Sutkevičienė pristatė pranešimą apie propolio panaudojimą gydant karvių mastitą. Praktinę informaciją konferencijos dalyviams pateikė ir bitininkė Roma Mačienė, kuri pristatė bičių vaško rūšis ir vaško kandis, bei jų panaudojimo galimybes. Taip pat buvo pristatyti pranešimai apie transliacinę mediciną ir medinguosius augalus. Dr. Povilas Kalesinskas vaizdžiai pristatė įspūdžius ir patirtis iš 47-ojo Apimondijos kongreso vykusio Stambule. 

                     Konferenciją praturtino ir trys pranešimai iš Ukrainos: prof. Tetjana Garnik supažindino su apiterapijos praktika Ukrainoje ir bičių nuodų savybėmis. Doc. Andrii Dinetc iš Kijevo tiesiogiai pristatė apiterapijos taikymą gydant nutukimą ir II tipo cukrinį diabetą. Konferencijos dalyviai turėjo galimybę išklausyti pranešimus lietuvių ir rusų kalbomis.

Labai džiaugiamės dideliu pranešėjų ir klausytojų aktyvumu ir tikimės, kad dalyviai pasisėmė gerosios patirties ir įgavo žinių.

 


Kelias akimirkas iš šios konferencijos galite pamatyti paspaudę plačiau!
 

plačiau

 

Česlovas Zvicevičius

(1938 – 2022)

 

Labai liūdna žinia - amžinybėn išėjo gydytojas, Lietuvos Apiterapeutų asociacijos Garbės narys Česlovas Zvicevičius. 

Jis gimė 1938 metais. 1967 metais Kauno Medicinos institute baigė medicinos mokslus ir visą gyvenimą paskyrė gydytojo profesijai. 1991 m. įstojo į Lietuvos Apiterapeutų asociaciją. Aktyviai dalyvavo jos veikloje, skaitė pranešimus, dalyvaudavo seminaruose ir konferencijose Lietuvoje ir užsienyje.

Pažinome ir prisimename jį kaip puikų gydytoją, kuris 

paliko pačius gražiausius prisiminimus visiems, kam teko garbė su juo bendrauti.

Liūdna, kad visam nutilo mūsų buvusio kolegos – daktaro Česlovo Zvicevičiaus žodis, nebematysime šviesaus atviro žvilgsnio bei nuoširdžios šypsenos. Jis mums buvo ir visam laikui liks kaip Mokytojas.  

Rudens lapai apklos nepaprasto takto, aukštos kultūros, sielos taurumo Žmogų, dovanojantį save visiems.

Skaudžią netekties valandą nuoširdžia užuojauta dalijamės su šeima, artimaisiais bei Lietuvos Apiterapeutų asociacijos nariais.

 

Lietuvos apiterapeutų asociacijos valdyba

plačiau

Įsibėgėjantis ruduo ir LAA valdybos nariai kviečia Jus į tarptautinę LAA konferenciją, kuri vyks Kaune š.m. lapkričio 12 d.! 


Visą informaciją apie konferenciją bei jos programą rasite paspaudus plačiau.

 

Konferencijos dalyvio mokestis:

LAA nariams, studentams, rezidentams (turėti pažymėjimą) – 10 Eurų;

Ne LAA nariams – 20 Eurų;

Numatantys dalyvauti konferencijoje, prašome užsiregistruoti ir pravesti dalyvio mokestį į LAA Paysera sąskaitą LT083500010015365562  arba galima bus apmokėti vietoje.

Registracija iki lapkričio 10 d. el.p. apiterapija.lt@gmail.com, nurodant: pavardė, vardas, tel. el.p. darbovietė, specialybė.

Dalyviams, sumokėjusiems anksčiau dalyvio  mokestį per banką, bus užskaityta, o skirtumas gražintas.

Į dalyvio mokestį įeina:

 6 val. trukmės Sertifikatas arba  Dalyvio pažymėjimas
Kavos pertraukėlė, medaus ir midaus degustacijos.

 

Svečių iš Estijos ir Ukrainos pranešimai bus rusų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

 

Konferencijos metu rekomenduojama dėvėti apsaugines kaukes ir laikytis saugaus atstumo.

 

Kontaktinis asmuo: Povilas Rimkus  tel. 869812303; pov.rimkus@gmail.com

 

plačiau
Kviečiame gilinti žinias apie bičių produktus!

LAA kviečia gilinti žinias apie bičių produktus!

 

Dalinamės pirmosios tinklalaidės Lietuvoje, skirtos bitininkams, nuoroda: https://www.youtube.com/c/Bi%C4%8Diuli%C5%B3Kra%C5%A1tas/videos

 

Bičiulių kraštas - pirmoji tinklalaidė Lietuvoje skirta bitininkams. Juodraštyje surašytos dešimtys būsimų temų. Kol jūs klausote naujausią tinklalaidę, tuo pat metu derinu, įrašau ir tvarkau dar bent 2-3-4 naujas laidas. Šiame kanale rasite informacijos ir pradedantiesiems bitininkams ir įvairių temų gilinantis į kurią nors specifinę temą. Kaip bičių gydymas, motinėlių auginimas, medaus realizacija ir įvairiausios bitininkystės technologijos . Kalbinsiu mėgėjus, profesionalus ir profesorius. Tikiuosi nereiks ilgai laukti iki prasidės pirmieji video iš įdomiausių Lietuvos bitynų! Tinklalaides rasite ir Spotify bei daugumoje tinklalaidžių platformų.

LAA dalyvavo Anykščių bitininkų draugijos šventėje

2012 metais anykščių bitininkų draugija šventė garbingą 50-ties smetų Jubiliejų. Ta proga buvo pasodinti ąžuoliukai. Pasodino ąžuoliuką ir Lietuvos apiterapeutų asociacija (LAA). Idėją inicijavo Anykščių bitininkų draugijos Pirmininkas Albertas Žarskus. LAA atstovavo Valdybos nariai - hab. dr. gydytoja Dalia Stasytytė – Bunevičienė bei įmonės Medicata steigėjas Sigitas Vasiliauskas.

 

 

Visą straipsnį ir nuotraukas galite pamatyti paspaudę plačiau.

plačiau
PO VASAROS: BIČIŲ PRODUKTAI SVEIKATAI

Habil.dr. D. Stasytytė Bunevičienė
PO VASAROS: BIČIŲ PRODUKTAI SVEIKATAI

 

                   Artėjančio rudens proga jau galima pagalvoti apie sveikatos stiprinimą natūraliomis priemonėmis ir tam nusiteikti. Kol dar karšta ir sausa, kas mūsų klimato sąlygomis ilgai netrunka, ypatingų papildomų priemonių kaip ir nereikia. Pakanka šviežio medaus, kuris šįmet labai stiprus – ypatingai tai pasakytina apie mišrų, arba poliflorinį pievų, miško medų. Monoflorinio vaistingojo medaus nebus ypatingai daug, bet jei pamatysite tikrą liepų medų  - pagal galimybes reikėtų jo įsigyti, bent mažą indelį. Liepų medus ne tik turi tokių pat gydomųjų savybių, kaip liepų žiedai, jis pasižymi daugeliu kitų poveikių, kurių tarpe svarbiausi intensyvus priešuždegiminis, detoksinantis ir regeneracinis – ne tik kvėpavimo organams, bet ir daugeliui kitų organų ir sistemų...

 

Visą straipsnį galite perskaityti paspaudus plačiau

plačiau

Kviečiame visus norinčius dalyvauti 47-ajame Apimondia kongrese!


Šiais metais, pirmą kartą Apimondia istorijoje, bus organizuojamas hibridinio formato kongresas, skirtas žmonėms, negalintiems atvykti į Stambulą ir dalyvauti šiame renginyje.
Visi moksliniai pranešimai bus tiesiogiai transliuojami virtualioje platformoje. Dalyvauti ir matyti pranešimus galės tik užsiregistravę dalyviai. Bus galima gauti dalyvių sertifikatus, skaitmenines knygų santraukas.

Registracijos kaina - 40 eurų. Registracija vyksta kongreso registracijos sistemoje. Užsiregistravę dalyviai savo prisijungimo duomenis gaus prieš kongresą.

 

Daugiau informacijos: https://apimondia2021.com/docs/newsletter_july_2022-2.pdf

 

Visa renginio programa: https://apimondia2021.com/docs/Full_Program.pdf?a=242342342145

plačiau

Gerbiami LAA nariai,

su dideliu džiaugsmu pranešame, kad jau galite susipažinti su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2022 m. birželio 30 d. patvirtintu įsakymu "PAPILDOMOSIOS IR ALTERNATYVIOSIOS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS APITERAPIJOS PASLAUGOS TEIKIMO REIKALAVIMŲ APRAŠO PATVIRTINIMO".

 

LAA prezidentas Povilas Rimkus

 

Su įsakymu galite susipažinti paspaudę "plačiau".

plačiau