Naujienos

Rudeninis išplėstinis LAA valdybos susirinkimas LSMU Kaune
Rudeninis išplėstinis LAA valdybos susirinkimas LSMU Kaune

Rugsėjo 23d. vyko LAA valdybos susirinkimas, kuriame buvo sprendžiama ateinančios LAA organizuojamos XX-osios Apiterapijos Kongreso data ir planas. Laukite tikslesnės informacijos! 

 

ATNAUJINTA! Artėja pavasarinis LAA susitikimas Trakuose gegužės 20d. (šeštadienį) + PROGRAMA

Š.m. gegužės 20d. (šeštadienį) 10val. kviečiame visus neabejingus apiterapijai susitikti Trakuose, Trakų Neįgaliųjų Užimtumo Centre (TNUC) (Vilniaus g. 15B, Trakai), kur vyks pavasarinis LAA susitikimas. Šį kartą apiterapeutus priimsTrakų krašto bitininkų draugijos pirmininkas ir TNUC direktorius Juozas Norinkevičius. Susitikimo metu planuojami keli moksliniai pranešimai apiterapijos temomis, edukacinė programa ir ekskursija po TNUC bei vizitas į bitininko Juozo ekologinį bityną bei dar daugiau.

 

Pasitikime pavasarį drauge su apiterapeutais ir pavasariniu medumi tiesiai iš korio!

plačiau
LAA susirinkimas-posėdis Trakų Neįgaliųjų Užimtumo Centre Trakuose

LAA susirinkimas-posėdis Trakuose vyko 2017metų vasario 10d. Buvo aptarti aktualūs klausimai, susitarta dėl pavasarinio LAA susitikimo.

plačiau

2016 metų gruodžio 10d. Kaune vyko LAA ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas, kurio metu buvo išrinkta nauja asociacijos valdyba ir aptarti kiti aktualūs klausimai.

plačiau

Lietuvos, kaip ir keletas kitų pasaulio šalių, apiterapeutų asociacijos, priklauso IFA - tarptautinei apiterapijos federacijai. Kas du metus ši organizacija rengia kongresą, pirmasis vyko 2014 metais Rumunijoje. 2016 m. rugsėjo mėnesį II-asis IFA kongresas vyks Lietuvoje.

plačiau
Dėkojame bitininkams už paramą

Nuoširdžiai dėkojame bitininkams suteikusiems paramą bičių produktais mokslinėms ir praktinėms Lietuvos apiterapeutų asociacijos reikmėms. 

 

Ypatingą padėką reiškiame bitininkų draugijoms:

Kretingos,

Pakruojo,

Pasvalio,

Kelmės,

Marijampolės.

         Bičių produktų vartojimas sveikatai išsaugoti ir stiprinti Lietuvoje tikrai nemažėja. Malonu, kad ir bendros mūsų, apiterapeutų, ir visų prijaučiančiųjų pastangos duoda rezultatų. Todėl naujųjų metų pradžioje gautą pakvietimą papasakoti apie bičių produktus Nacionalinio vėžio instituto onkourologijos skyriuje priėmėme ir kaip nemažą atsakomybę, ir kaip visų mūsų... 

plačiau

Maloniai kviečiame dalyvauti kasmetinėje Lietuvos apiterapeutų asociacijos kartu su LSMU vaistų technologijos ir socialinės farmacijos katedra organizuojamoje mokslinėje praktikinėje konferencijoje, kuri vyks 2015 m. spalio 24 d. Kaune, konferencijų salėje UAB "Pirmas žingsnis", Raudondvario plentas 150.

 

Pageidaujantiems įsigyti sertifikatus (6 ak.val.) būtina užsiregistruoti iš anksto tel. 8-37-328303, fps@lsmuni.lt, registracijos kaina 5 Eur (mokama konferencijos metu).

plačiau

Kalbėti apie bites, jų reikšmę ir teikiamą naudą galima kalbėti įvairiausiomis progomis. Paskutinėmis rugpjūčio paskutinėmis, per pačią pilnatį, Zaraso saloje vyko 18-asis tradicinis tarptautinis nepriklausomos savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis „Mėnuo Juodaragis“.  Festivalio organizatoriai šių metų renginio tema pasirinko bitę. Buvome maloniai nustebinti,...

plačiau

Štai jau daugiau kaip 20 metų, kai apiterapija Lietuvoje yra podukros vietoje, žinios apie bičių produktus, jų vartojimo ypatumus, apie unikalius Lietuvoje gaminamus preparatus iš bičių produktų bitininkams ir visuomenei perduodamos saujelės entuziastų, kurių dėka išliko vienintelis uostas – pirmą solidų jubiliejų atšventusi Lietuvos apiterapeutų asociacija. Taip ir atliekame savo misiją po visą Lietuvą, visokiu oru ir visais metų laikais. Nėra lengva ta Mažvydo funkcija – atiduoti žinojimą, perteikti žinias ir įgūdžius, tačiau be to – juk gali nieko nebelikti iki to laiko, kai didelės galvos ir valdžios pagaliau atsibus. Taigi, sodams ir gėlynams žydint...

plačiau